Симфонічна казка «Петя і вовк. Симфонічна казка "петя і вовк" презентація до уроку з музики на тему Петя і вовк дійові особи

Сергій Прокоф'єв.
Петя і вовк.
симфонічна казка

Виконавці: Наталія Сац, Державний академічний симфонічний оркестр СРСР

опис:
Симфонічна казка Сергія Прокоф'єва у виконанні Державного академічного симфонічного оркестру СРСР. Цей твір, спеціально написано для того, щоб представити слухачам виражальні можливості різних інструментів і познайомити їх з основами музичної мови. Наталія Сац розповість про симфо-оркестрі і інструментах-персонажах казки.

Видающеся радянський композитор Сергій Сергійович Прокоф'єв (1891-1953) - автор опер «Любов до трьох апельсинів», «Війна і мир», «Семен Котко», «Повість про справжню людину», балетів «Ромео і Джульєтта», «Попелюшка», симфонічних, інструментальних, фортепіанних і мноиества інших творів, - в 1936 році написав симфонічну казку для дітей «Петя і вовк». Думка створити такий твір була підказана йому головним режисером Центрального дитячого театру Наталією Сац, всю свою творче життя присвятила мистецтву для дітей.
Прокоф'єв, чуйно «вміє слухати час», жваво відгукнувся на пропозицію створити твір, мета якого - познайомити дітей з інструментами, що входять до складу симфонічного оркестру. Разом з Н. І. Сац композитором була обрана форма такого твору: оркестр і ведучий (читець). Інструментам і їх групам композитор доручив різні «ролі» цієї казки: пташка - флейта, вовк - валторни, Петя - струнний квартет.
«Перше виконання« Петі і вовка »на сцені Центрального дитячого театру відбулося 5 травня 1936 року. «За бажанням Сергія Сергійовича я була виконавицею казки. Ми разом продумали, як їм по черзі будуть показані всі інструменти, потім діти почують звучання кожного.
... Сергій Сергійович був присутній на всіх репетиціях, домагався, щоб не тільки смислове, а й ритмо-інтонаційний виконання тексту було в нерозривному творчої зв'язку з оркестровим звучанням «, - згадує Наталія Іллівна Сац у своїй книзі« Діти приходять в театр ».На платівці ця казка звучить в її виконанні.
незвичайна форма цього симфонічного твору (оркестр і ведучий) дає можливість знайомити дітей з серйозною музикою радісно і легко. Музика Прокоф'єва, яскрава, образна, пофарбована гумором легко сприймається юними слухачами.
«Музика про Петю, птицю і вовка мені дуже сподобалася. Коли її слухав, то дізнався всіх. Кішка була красива, ходила, щоб не було чути, вона була хитра. Качка була кособокий, дурна. Коли вовк її з'їв, мені було шкода. Я був радий, коли в кінці почув її голос », - сказав маленький слухач Володя Добужинський.
Веселу пташку, відважного Петю, буркотливого, але доброго дідуся знають і люблять в Москві, Лондоні, Парижі, Берліні, Нью-Йорку ... у всіх країнах світу.
Ось уже понад тридцять років подорожує казка про Петю і вовка по планеті, випромінюючи ідеї добра, радості, світла, допомагаючи дітям вчитися розуміти і любити музику.
Нехай сьогодні ця симфонічна казка прийде в твій будинок ...
© 1970 р

Конспект уроку по музики на тему:

«Інструменти симфонічного оркестру

в симфонічної казці С.С. Прокоф'єва

«Петя і вовк»

Тема уроку:Інструменти симфонічного оркестру в симфонічної казці С.С. Прокоф'єва «Петя і вовк».

Клас / вік:

Тип уроку: Вивчення нового матеріалу.

Мета уроку:виховання музичної культури учнів

Завдання уроку:

    Ознайомити з інструментами симфонічного оркестру, з лейтматівамі героїв казки С.С. Прокоф'єва «Петя і вовк».

    Розвивати звуковисотний і тембрових музичний слух, словниковий запас для визначення характеру музичного твору.

    Виховання культури слухання симфонічної музики.

устаткування:

    ПК або ноутбук, телевізор;

    презентація уроку;

    Інтерактивний тест на тему симфонічної казки С.С. Прокоф'єва «Петя і вовк»;

методи:

    Словесний метод (бесіда з використанням засобів візуальної і слухової наочності: розгляд слайдів презентації по темі уроку);

    Перегляд і прослуховування симфонічної казки.

Форми роботи: індивідуальна, фронтальна.

Хід уроку

    організаційний момент. (5 хвилин)

Музичне вітання «Добрий день» Слова і музика І. Менших

учитель: А зараз, щоб налаштуватися на нову тему, я пропоную вам пограти гру, яка називається «Вгадай».

Виходить один ведучий, встає спиною до класу. Інші хлопці по - одному вимовляють його ім'я. Ведучому потрібно назвати ім'я учня, не бачачи його, а чуючи тільки голос. Учні грають кілька разів.

учитель: Добре! Як же вдалося ведучому, не бачачи вас, точно визначити ваші імена?

Зразкові відповіді учнів: по голосу.

учитель:Правильно! А яким чином наші провідні змогли визначити, чий саме голос прозвучав?

Зразкові відповіді учнів:

учитель:Добре! Які ж ви молодці! Тобто у кожного голосу своя забарвлення або правильніше сказати свій тембр. Зараз давайте відкриємо словники і запишемо в ньому нове для вас слово тембр,і дамо йому дуже легке і коротке визначення.

(Слайд 3 - тембр)

Тембр - ЦЕ Фарбування ЗВУКА

Тепер ви знаєте, що свій певний тембр є у кожного людського голосу. А як ви думаєте, чи є певний тембр у кожного музичного інструменту?

Зразкові відповіді учнів:Так є!

учитель:Правильно! Свій певний тембр є і у кожного музичного інструменту. А музичних інструментів існує величезна кількість. І сьогодні ми з вами познайомимося з деякими з них, а так само навчимося розрізняти їх один від одного не тільки за зовнішнім виглядом, але і за тембром.

    Нова тема (20 хвилин + 15 хвилин)

учитель: А зараз уважно прослухайте вірш і спробуйте назвати музичні інструменти, про які йдеться в ньому.

*****

З болота, порослого ряскою,

З полів, з лісового дупла,

співуча, добра казка

За нотним стежками зійшла.

До Тесів дому під ялиною, (Слово «їли» замінила на «ялиною» !!!)

Стежка тебе призведе,

Розповість про Петю і Вовка,

Гобой, і кларнет, і фагот. (Слово «квартет» замінила на «гобой» !!!)

Сховані в нотних сторінках,

Поляни, луки і ліси.

Для кожного звіра і птиці

Пташки флейта просвищет,

Закрякає качкою гобой, (Слово «фагот» замінила на «гобой» !!!)

А злого-презлую Вовчик,

Валторни замінять собою,

Однак до чого поспішати?

Твоя ця казка, бери,

Чарівні двері - сторінки,

У неї скоріше відчини.

Зразкові відповіді учнів:гобой, кларнет, фагот, флейта, валторни

учитель: Добре! А як називається казка, про яку йдеться у вірші, хто може сказати?

Зразкові відповіді учнів: «Петя і вовк »

учитель:Правильно! А написав цю казку Прокоф'єв Сергій Сергійович. (Слайд 4 - портрет композитора). Це було в 1936 році. Це казка не звичайна - це музична симфонічна казка. А називається вона «симфонічної» тому що написана для симфонічного оркестру. С. С. Прокоф 'єв був першим композитором, який вирішив познайомити дітей зі звучанням симфонічного оркестру в захоплюючій формі, у вигляді казки.

Кожен персонаж казки має свій лейтмотив. Давайте в словниках запишемо ще один не зрозумілий для вас ще поки термін. (Слайд 5 - лейтмотив)

Лейтмотив - КОРОТКА МУЗИЧНА ТЕМА, постійно звучали при появі ОДНОГО І ТОГО Ж персонажа або ПРИ згадки про нього

Він хотів, щоб діти навчилися слухати симфонічну музику. І перед початком виконання цієї музики дітям показували інструменти і грали на них лейтмотиви дійових осіб казки. За час виконання діти чули ці лейтмотиви багато разів і вчилися розрізняти тембри інструментів.

Отже, у кожного персонажа казки є своя музична тема - лейтмотив, і свій інструмент з певним тембром, який виконує цей лейтмотив.

(Слайд 6 - піонер Петя)

Відважний піонер Петя - це головний герой казки. Його тема звучить в дусі веселого маршу. А виконують тему Петі струнно-смичкова група інструментів: 2 скрипки, альт і віолончель.

(Слайд 7 - струнно-смичкові) - слухання теми.

учитель: Як ви думаєте, який характер у Петі? Яким зобразила його музика?

Зразкові відповіді учнів:

Веселим, бешкетним, радісним.

Він йде, щось наспівує і попригівает.

учитель: Добре! Далі, з'являється наступний персонаж казки - це пташка. (Слайд 8 - пташка, флейта). Її лейтмотив виконує флейта. Цей інструмент відноситься до дерев'яно-духовий групі. Послухайте уважно її тему, щоб потім відповісти на мої запитання.Слухання теми.

- Який настрій у пташки? Який можна уявити цю пташку?

Зразкові відповіді дітей:

Веселе, радісне, щасливе.

Можна уявити її сидить високо на гілці дерева і співаючої.

Або як ніби пташка дуже часто махає своїми крильцями і літає над землею, не знаючи куди приземлитися.

учитель:Не погано!

Тему наступного персонажа качки виконує гобой - це теж дерев'яно-духовий інструмент (Слайд 9 - качка, гобой). Тембр гобоя звучить «гугняво» так і чується качине «кря-кря» - слухання теми.

Який зображує качку музика?

Зразкові відповіді дітей:

Вона повільна, спокійно йде по дорозі, перевалюючись з однієї лапки на іншу, і крякає.

учитель:Але ось з'являється кішка! Її лейтмотив виконує кларнет - ще один з сімейства дерев'яно-духових інструментів. (Слайд 10 - кішка, кларнет) - слухання теми.

Що ви можете сказати про кішку, прослухавши її тему?

Зразкові відповіді дітей:

Кішка на м'яких лапках обережно крадеться до пташці.

Іноді вона зупиняється.

учитель:Слідом за кішкою з'являється дідусь Петі. (Слайд 11 - дідусь, фагот) Він стурбований тим, що Петя вийшов за хвіртку, - адже «місця небезпечні. Якщо з лісу прибіжить вовк, що тоді? » Його тему виконує також інструмент дерев'яно-духової групи - фагот. Це найнижчий за звучанням інструмент з цього сімейства. Не дарма Прокоф'єв зобразив їм саме дідуся. Фагот, виконуючий тему дідуся, звучить по-старечому буркотливо і хриплувато. Слухання теми.

Схоже на буркотливого дідуся?

Зразкові відповіді дітей:да!

учитель: Ще один персонаж казки - вовк! (Слайд 12 - вовк, валторни). Його лейтмотив виконують валторни - інструменти мідно-духовий групи. Слухання теми.

Що ви можете сказати про лейтмотиви цього персонажа? Що ви почули в музиці, яким постає перед нами Вовк? Це позитивний або негативний персонаж в цій казці?

Зразкові відповіді дітей:

Музика зображує Вовка небезпечним хижаком.

Це злий Вовк!

Чути як він виє.

учитель: Абсолютно вірно! І нарешті, з'являються мисливці, які йдуть по слідах Вовка (Слайд 13 - мисливці, ударні). Зараз уважно послухаємо їх тему і спробуємо визначити, які інструменти її виконують. Слухання теми.

Зразкові відповіді дітей:

Це барабани!

Ударні інструменти!

учитель: Правильно, тему Вовка виконує група ударних інструментів. А саме литаври і барабани.

Ми познайомилися з вами з дійовими особами симфонічної казки «Петя і вовк», побачили і почули музичні інструменти, які виконують їх лейтмотиви. Тепер ми з вами вміємо розрізняти тембри музичних інструментів на слух.

Вокально - хорова робота

Упр. для дихання

Упр. для розвитку гармонійного слуху

Розучування пісні по фразах. «Музикант -Туристам»

підсумок уроку (4 хвилини)

А зараз давайте перевіримо, як ви засвоїли сьогоднішню тему і вирішимо невеликий тест, який складається всього з семи питань. Рішення інтерактивного тесту на тему симфонічної казки С.С. Прокоф'єва «Петя і вовк».

    Домашнє завдання (1 хвилин)

Намалювати ілюстрацію до симфонічної казці С.С. Прокоф'єва «Петя і вовк».

Список використаної літератури:

    1. З.Е. Осовіцкая, А.С. Казарінова - Музична література: Підручник для ДМШ: Перший рік навчання предмету. - М .: Музика. - 2004 - 224 с.

сюжет

музика

адаптації

Див. також

  • Peter and the Wolf, альбом (1966) американського джазового органіста Джиммі Сміта
  • (Англ.) Peter and the Wolf, короткометражний фільм 2006 року, який виграв у 2007 році «Оскар»

Примітки

Дивитися що таке "Петя і Вовк" у інших словниках:

    - «Петя і Вовк» симфонічна казка для дітей Сергія Прокоф'єва, написана в 1936 році, незабаром після його повернення в СРСР для постановки в Дитячому музичному театрі Наталії Сац (прем'єра відбулася 2 травня 1936). Твір ... ... Вікіпедія

    Вовк: У Вікісловнику є стаття «вовк» Вовк хижий ссавець. Вовк (сузір'я) сузір'я південної півкулі неба ... Вікіпедія

    Петя і Червона Шапочка ... Вікіпедія

    Петя і Червона Шапочка Тип мультфільму мальований Режі ... Вікіпедія

    Тип мультфільму мальований Режисер Євген Райковський Борис Степанцев Автор сценарію Володимир Сутеев Ролі озвучували ... Вікіпедія

    Вовк і семеро козенят на новий лад ... Вікіпедія

    Вовк і теля ... Вікіпедія

    Найбільша в СРСР студія мультиплікаційних фільмів «Союзмультфільм» почала свою роботу в Москві в 1936 році зі створення мультфільму «У Африці жарко». За більш ніж 70 ти річну історію студія випустила більше 1500 мальованих ... Вікіпедія

    Союзмультфільм * 25 е, перший день, (1968) * 38 папуг, (1976) * 38 Папуг. А раптом вийде !, (1978) * 38 Папуг. Бабуся удава, (1977) * 38 Папуг. Велике закриття, (1985) * 38 Папуг. Завтра буде завтра, (1979) * 38 Папуг. Зарядка для ... Вікіпедія

    Ця сторінка вимагає істотної переробки. Можливо, її необхідно вікіфіціровать, доповнити або переписати. Пояснення причин і обговорення на сторінці Вікіпедія: До поліпшення / 3 вересня 2012 року Дата постановки до поліпшення 3 вересня 2012 ... Вікіпедія

книги

  • Петя Іванов і чарівник Тік-Так, Сутеев Володимир Григорович. Володимир Григорович Сутеев складав не тільки казки для малюків, він ще придумував повчальні історії для школярів. До книги "Петя Іванов і чарівник Тік-Так" увійшли казки "Ми шукаємо ...

Тетяна Мартинова
Знайомство з персонажами казки і зображують їх музичними інструментами C. Прокоф'єва «Петя і вовк»

(1 слайд) Вашій увазі надається інтерактивний посібник по слуханню симфонічної казки для дітей« Петя і вовк» .

Чудовий російський композитор С. С. Прокоф'єв склав музичну казку, В якій він знайомить дітей з інструментами симфонічного оркестру. кожен музичний інструмент в казці характеризує певну дійову особу, так легше відчути виразні можливості кожного інструменту. Хочеться відзначити, що композитор знайшов тембри музичних інструментів, Які схожі на голоси його героїв. В казці музика передає не тільки тембр голосу, але і зображує рух, Манеру ходи. Передаючи манеру рухатися, композитор використовує в казці марш, Але характери цих маршів різні.

(2 слайд) Ви бачите хлопчика-це піонер Петя. Мелодія Петі безтурботна, привітна, весела. З цієї звукового казка. Характер у нього сміливий, спритний і добрий. Петю зображують струнні інструменти.

Тема Петі весела, його хода підстрибуюче, легка, швидка.

(3 слайд) Пташка - клопітка, в'юнка, вертка. Мелодія пташки швидка, моторна, то легка, пурхають, уривчаста, то більш плавна, метушлива, що летить. пташку зображує флейта. Звук у флейти світлий, легкий, високий. Голоси пташки і флейти дуже схожі. Мелодія флейти-пташки звучить завжди, коли мова йде про пташку. Пташка пурхає швидко, безтурботно і весело.

(4 слайд) Качка - її мелодія повільна, некваплива. Качка ходить перевалюючись, незграбно. музика зображує цю ходу неквапливо, важливо, мелодію качки грає гобой. Він має трохи гнусоватий голос і зображує крякання качки дуже схоже. Мелодія качки звучить завжди, коли про неї згадується в казці. Качка рухається повільно, незграбно, перевалюючись з боку на бік. Тридольний розмір підкреслює незграбність, зображує припадання в ході качки то на одну, то на іншу ногу.

(5 слайд) Кішка, мелодію підступною, хитрою кішки грає кларнет. цей інструмент володіє великими можливостями. Він дуже рухливий, з різними тембровими фарбами. Крадеться кішку, готову в будь-який момент кинутися за своєю жертвою, він зображує низькими, Вкрадливими, обережними, уривчастими звуками з раптовими акцентами. Кішка непомітно крадеться на своїх оксамитових лапках і завжди на - чеку. Зупинки в мелодії (Зробить крок-огляне) підкреслює її обережний характер. Кішка рухається крадькома, обережно, спритно.

(6 слайд) старого дідуся зображує сувора, Некваплива, буркотлива мелодія, ходить дідусь насилу. І музика повільна, Передає його важку ходу, голос у дідуся низький. Мелодію його грає фагот: Найнижчий дерев'яний духовий інструмент. Тема дідуся - це теж марш, але важкий, сердитий, суворий, повільний.

(7 слайд) Вовка зображують три валторни. Їх голоси утворюють акорди - некрасиві, різкі, скрегочучі, хрипкі. Тема вовка страхітливо грізна, але вовк дав зловити себе, Так як - за хвіст, і кому - беззбройного хлопчикові і сміливою пташці. Це робить його в казці не таким вже страшним, а скоріше невдахою і смішним. Тема вовкатеж трохи схожа на марш: Вона передає його грізні кроки.

(8 слайд) У кожного героя казки є своя мелодія, Яка звучить завжди, коли він з'являється, така мелодія - впізнаваний портрет - називається лейтмотивом. Зараз звучить лейтмотиви Кішки, Качки і вовка.

(9 слайд) А тепер прозвучать лейтмотиви Петі, Вовка і пташки, Характер мелодії змінюється в зв'язку з сюжетом казки, Але він завжди пізнаваний.

(10 слайд) Мисливці зображуються в казці дурнуватими(Вони йшли по слідах вовка і палили як попало з рушниць, їх зображують ударні інструменти - литаври, Барабани. Мисливці теж з'являються в казці під марш, Але марш цей жартівливий, пружний, з несподіваними акцентами, гострий, що підстрибує. Мисливці йдуть молодцювато ходою, то обережно, то виставляючи напоказ свою хоробрість, яку вони так і не встигли продемонструвати. В мелодії чуються грайливі прикраси, а в акомпанементі - стрибають, розкидані акорди. В кінці маршу мисливців лунає їх загрозлива і нікчемна стрілянина.

(11 слайд) закінчується казка урочистою ходою всіх героїв.

(12 слайд) вовк в зоопарку не такий страшний, а скоріше невдаха і смішний.

(13 слайд) Таким чином, в ігровій формі за допомогою музичної казки можна познайомити дітей з інструментами симфонічного оркестру.

Публікації по темі:

Дозвілля, присвячений 125-річчю С. С. Прокоф'єва. Симфонічна казка «Петя і Вовк» Конспект дозвілля, присвяченого 125- річчю С. С. Прокоф'єва, для дітей підготовчої групи на тему: «Інструменти симфонічного оркестру.

Конспект НСД по ознайомленню дітей з комі народними музичними інструментами «Музичні звуки в лісі» Конспект інтегрованого заняття з ознайомлення дітей з комі народними музичними інструментами «Музичні звуки в лісі» Мета. Продовжувати.

Конспект відкритою НСД з музики «Симфонічна казка С. С. Прокоф'єва« Петя і вовк » Симфонічна казка С. С. Прокоф'єва «Петя і вовк» Хід заняття. Муз. керівник: Доброго дня, хлопці. Я рада зустрічі з вами в нашому музичному.

Конспект заняття самостійної музичної діяльності «Знайомство з музичними інструментами» (перша молодша група) Самостійна музична діяльність в 1 молодшій групі «Знайомство з музичними інструментами». Цілі: Знайомство дітей з музичними.

НСД. Тема: «Інструменти симфонічного оркестру. Симфонічна казка С. Прокоф'єва Петя і вовк ». Мета: Ознайомити дітей з різноманітністю.

Навколишній світ. Конспект НСД в середній групі: "Знайомство з музичними інструментами". Інтегроване заняття з елементами ліплення (техніка.

Наталя Позінова
Симфонічна казка «Петя і вовк»

симфонічна казка« Петя і вовк» .

Тема: симфонічна казка« Петя і вовк» .

мета: Познайомити дітей з історією виникнення музичних інструментів, їх різновидами; формувати поняття про образотворчості музики; дати уявлення про розвиток образних характеристик казки.

завдання:

Ознайомити з інструментами симфонічного оркестру(Зовнішній вигляд, темброва забарвлення, з темами героїв казки З. С. Прокоф'єва « Петя і вовк» .

Розвивати творчі здібності, вміння аналізувати музичні образи героїв казки.

Виховувати культуру слухання, любов до класичної музики.

запланований результат:

Навчити дітей розрізняти музичні інструменти симфонічного оркестру.

Ознайомити дітей з твором Прокоф'єва С. С. « Петя і вовк» .

оснащення: Презентація, зображення інструментів, аудіосказкі« Петя і вовк» .

Хід заняття:

Слайд № 1

Музикальний керівник:

Привіт, хлопці! Сьогодні ми знову будемо говорити про музику.

Люди здавна слухають музику. Вона радує, заспокоює, зігріває душу, робить людину добрішою і кращою.

Люди тягнуться до краси, а музика красива. Виявляється, навіть стародавня людина не міг жити без музики. Про це говорять археологічні розкопки древніх поселень.

Серед посуду, зброї, за допомогою якого стародавня людина полював і здобував прожиток, знайдені перші музичні інструменти. Це були кістки тварин з видовбані отворами, раковини, різні дудочки.

Слайд № 3

Люди помічали, що кісточки в висушених плодах видавали стукають, що шарудять звуки, і стали самі робити ударні музичні інструменти: Брязкальця з висушених плодів з насінням мул камінчиками всередині, а також різноманітні калатала, тріскачки, пізніше - барабани.

Слайд № 4

Полюючи і натягуючи тятиву лука, людина помічав, що вона видає мелодійний звук. Люди стали виготовляти музичні інструменти зі струнами -

Слайд № 5

Ліри, арфи, пізніше - гуслі, скрипки, віолончелі.

За допомогою інструментів люди подавали мисливські і пастуші сигнали. Музичні інструменти супроводжували всі важливі події в житті людини: Вдале полювання, свята, обряди.

Слайд № 6

Уже в давнину виникли основні групи музичних інструментів - духові, ударні, струнні.

Слайд № 7

Якщо кілька інструментів об'єднати в загальне звучання, виходить дуже гарне поєднання. Оркестр може передати ніжні або грізні, таємничі або радісні звуки.

Слайд № 8

Чудовий російський композитор Сергій Сергійович Прокоф'єв склав музичну казку, В якій він знайомить дітей з інструментами.

Слайд № 9

Вона називається « Петя і вовк» . Кожен музичний інструмент в казці характеризує певний дійова особа.

Слайд № 10

Легка, свистячі флейта - пташку; (Звучить тема пташки)

Слайд № 11

Гугнявий гобой - качку; (Звучить тема качки)

Слайд № 12

Буркотливий фагот - дідуся; (Звучить тема дідуся)

Слайд № 13

Мелодію підступною, хитрою кішки грає кларнет. (Звучить тема кішки)

Слайд № 14

теплий тембр струнних інструментів - Петю. (Звучить тема Петі)

А чому казка називається саме симфонічна?

її грає симфонічний оркестр.

Слайд № 15

Зараз ви почуєте казку З. Прокоф'єва « Петя і вовк» .

прослуховування симфонічної казки« Петя і Вовк»

Музикальний керівник: А можете мені назвати всіх героїв казки і їх музичний інструмент?

діти:

Петя - струнний квартет: Скрипка, альт, віолончель, контрабас;

Дідусь - Фагот;

Пташка - флейта;

Кішка - Кларнет;

Качка - Гобой;

Вовк - Валторни

Мисливці - Литаври і Великий барабан

Музикальний керівник: Ось як музичні інструменти можуть охарактеризувати кожного героя.

А я дякую вам за увагу. До побачення!

Використовувана література: О. П. Радинова "Музичні шедеври"

Публікації по темі:

Дозвілля, присвячений 125-річчю С. С. Прокоф'єва. Симфонічна казка «Петя і Вовк» Конспект дозвілля, присвяченого 125- річчю С. С. Прокоф'єва, для дітей підготовчої групи на тему: «Інструменти симфонічного оркестру.

Гра-драматизація «Казка про те, як Вовк сам себе покарав» Казка про те, як Вовк сам себе покарав Гра-драматизація для дітей старшого дошкільного віку Персонажі: Червона Шапочка -Кадиг-Кара.

Конспект відкритою НСД з музики «Симфонічна казка С. С. Прокоф'єва« Петя і вовк » Симфонічна казка С. С. Прокоф'єва «Петя і вовк» Хід заняття. Муз. керівник: Доброго дня, хлопці. Я рада зустрічі з вами в нашому музичному.

Музична казка «Вовк і семеро козенят» План: 1 Вихід учасників 2 Кішка Мурка 3 Курчата 4 Вихід козенят. Знайомство. 5 Танець козенят. 6 Пісня Кози. 7Ігра. 8Песня 9 Вихід Вовка.

НСД. Тема: «Інструменти симфонічного оркестру. Симфонічна казка С. Прокоф'єва Петя і вовк ». Мета: Ознайомити дітей з різноманітністю.

Звучить казкова музика «вступ в гостях у казки», в зал вбігають 3 дівчинки. Вони зібралися для того щоб написати дідові морозу лист.

tattooe.ru - Журнал сучасної молоді